Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Custom
pl: Własne

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Countries
pl: Kraje

en: Resolutions
pl: Rozdzielczości

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Display link
pl: Link wyświetlany

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: Pageviews
pl: Odsłony
