Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Custom
sv: Anpassad

en: Link text
sv: Länktext

en: Countries
sv: Länder

en: Display link
sv: Visa länk

en: Link settings
sv: Inställningar för länk

en: Visits
sv: Besök

en: Page views
sv: Sidvisningar

en: Modal width
sv: Modalbredd

en: Modal height
sv: Modalhöjd
