Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Custom
tr: Özel

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Browsers
tr: Tarayıcılar

en: Display link
tr: Bağlantıyı görüntüle

en: Link settings
tr: Bağlantı ayarları

en: Graph settings
tr: Grafik ayarları
