Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Graph settings
vi: Thiết đặt biểu đồ
