Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Link text
az: Link mətni

en: Display link
az: Linki göstərin

en: Link settings
az: Link parametrləri
