Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Countries
ca: Països

en: Display link
ca: Enllaç de visualització

en: Visits
ca: Visites
