Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Countries
et: Riigid

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Visits
et: Külastused
