Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Custom
he: מותאם

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Countries
he: מדינות

en: Display link
he: הצגת קישור

en: Link settings
he: הגדרות קישור

en: Graph type
he: סוג גרף
