Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Countries
hu: Országok

en: Browsers
hu: Böngészők

en: Display link
hu: Hivatkozás megjelenítése

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Visits
hu: Látogatások

en: Pageviews
hu: Oldalmegtekintések

en: Modal width
hu: Felugró ablak szélessége

en: Modal height
hu: Felugró ablak magassága
