Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Countries
it: Paesi

en: Link settings
it: Impostazioni link
