Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Link text
nl: Linktekst

en: Countries
nl: Landen

en: Display link
nl: Link weergeven

en: Link settings
nl: Linkinstellingen

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Visits
nl: Bezoeken

en: Pageviews
nl: Paginaweergaven

en: Modal width
nl: Breedte pop-up venster

en: Modal height
nl: Hoogte pop-up venster
