Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Custom
pt: Personalizado

en: Link text
pt: Texto do link

en: Countries
pt: Países

en: Browsers
pt: Navegadores

en: Display link
pt: Mostrar link

en: Link settings
pt: Configurações do link

en: Modal width
pt: Largura da modal

en: Modal height
pt: Altura da modal
