Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Custom
ru: Собственная

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Countries
ru: Страны

en: Display link
ru: Отображать ссылку

en: Link settings
ru: Настройки ссылки

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Visits
ru: Посещения

en: Pageviews
ru: Просмотры страниц
