Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Custom
uk: Власний

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Countries
uk: Країни

en: Resolutions
uk: Роздільні здатності

en: Browsers
uk: Переглядачі

en: Display link
uk: Відображати посилання

en: Link settings
uk: Налаштування посилання

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)

en: Visits
uk: Відвідування

en: Pageviews
uk: Перегляди сторінок

en: Page views
uk: Перегляди сторінок

en: OS
uk: ОС
