Popup Dialog (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Views
de: Ansichten

en: Other
de: Weitere

en: Arguments
de: Argumente

en: Delay
de: Verzögerung

en: Blocks
de: Blöcke

en: Time interval
de: Zeitintervall
