Popup Dialog (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Enabled
ru: Включено

en: Views
ru: Представление

en: Other
ru: Другое

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Blocks
ru: Блоки

en: Time Interval
ru: Интервал времени

en: Time interval
ru: Интервал времени
