Popup Dialog (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Blocks
bs: Blokovi
