Popup Dialog (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Other
da: Anden

en: Arguments
da: Parametre

en: Blocks
da: Blokke

en: Time interval
da: Tidsinterval
