Popup Dialog (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Enabled
fr: Activé

en: Views
fr: Vues

en: Other
fr: Autre

en: Delay
fr: Délai

en: Blocks
fr: Blocs

en: Time Interval
fr: Intervalle de temps

en: Time interval
fr: Intervalle de temps
