Popup Dialog (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Views
sv: Vyer

en: Other
sv: Övriga

en: Arguments
sv: Argument

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Blocks
sv: Block

en: Time interval
sv: Tidsintervall
