Popup entity (1.0.0) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Center
fr: Centre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Top
fr: Haut

en: View
fr: Voir

en: Display
fr: Affichage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Active
fr: Actif

en: Bottom
fr: Bas

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Authoring information
fr: Informations de publication

en: Middle
fr: Milieu

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Changed
fr: Modifié

en: @type: deleted %title.
fr: @type : %title supprimé.

en: Translations
fr: Traductions

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
