Popup entity (1.0.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Translations
af: Vertalings

en: Language code
af: Taalkode
