Popup entity (1.0.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Active
az: Aktiv

en: Bottom
az: Aşağı

en: Visibility
az: Görünüş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Language code
az: Dil kodu

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
