Popup entity (1.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
