Popup entity (1.0.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Actions
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Center
da: Centreret

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Active
da: Aktiv

en: Bottom
da: Bund

en: Visibility
da: Synlighed

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Position
da: Placering

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Translations
da: Oversættelser

en: Language code
da: Sprogkode

en: Administrative title
da: Administrativ titel
