Popup entity (1.0.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Center
fa: وسط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Top
fa: بالا

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Active
fa: فعال

en: Bottom
fa: پایین

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Position
fa: موقعیت

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Language code
fa: کد زبان
