Popup entity (1.0.0) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Created
hr: Stvoreno

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Active
hr: Aktivno

en: Bottom
hr: Dno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Position
hr: Pozicija

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Language code
hr: Kôd jezika
