Popup entity (1.0.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Top
hy: Վերև

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Left
hy: Ձախ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
