Popup entity (1.0.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Top
lv: Augša

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Created
lv: Izveidots

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Bottom
lv: Apakša

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Language code
lv: Valodas kods
