Popup entity (1.0.0) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Bottom
mn: Доод

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Language code
mn: Хэлний код
