Popup entity (1.0.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Position
mr: स्थान

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
