Popup entity (1.0.0) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Top
pl: Góra strony

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Created
pl: Utworzono

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Active
pl: Aktywne

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Position
pl: Pozycja

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Language code
pl: Kod języka

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Popup settings
pl: Ustawienia wyskakującego okna

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny
