Popup entity (1.0.0) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Top
sv: Överst

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Active
sv: Aktiv

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Translations
sv: Översättningar

en: Language code
sv: Språkkod

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
