Popup entity (1.0.0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
