Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Block
af: Blok

en: Configuration
af: Konfigurasie
