Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Forms
ar: النماذج

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: Manage
ar: تسيير

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: صندوق

en: Custom
ar: مخصّص

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Features
ar: الخصائص

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Minimal
ar: مختزل
