Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Link text
az: Link mətni

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: - Select -
az: - Seçin -
