Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: Manage
be: Кіраваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Configuration
be: Налады

en: Features
be: Функцыі

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Webform
be: Анкета

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Minimal
be: Мінімальны

en: Dark
be: Цёмная
