Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Block
bg: Блокирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
