Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Manage
cs: Správa

en: Block
cs: Blok

en: Custom
cs: Vlastní

en: Field type
cs: Typ pole

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Button Text
cs: Text tlačítka

en: Minimal
cs: Minimální
