Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Block
cy: Bloc

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Webform
cy: Ffurf gwe
