Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Delete
da: Slet

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Manage
da: Administration

en: Block
da: Blok

en: Custom
da: Tilpasset

en: Field ID
da: Felt ID

en: Field type
da: Felttype

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Link text
da: Linktekst

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Webform
da: Webformular

en: Overlay
da: Overlejring

en: Machine name
da: Internt navn

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Default theme
da: Standardtema

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Popup Settings
da: Indstillinger for Popup

en: Field label
da: Feltmærkat

en: Slide Up
da: Glid op

en: Dark
da: Mørkt

en: Custom Text
da: Brugerdefineret tekst

en: Select Block
da: Vælg blok
