Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
