Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to es translation catalogue (42 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Manage
es: Administrar

en: Block
es: Bloque

en: Custom
es: Personalizado

en: Field ID
es: Campo ID

en: Field type
es: Tipo de campo

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Configuration
es: Configuración

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Features
es: Características

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Animation
es: Animación

en: Overlay
es: Superposición

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Default theme
es: Tema predeterminado

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: Field label
es: Etiqueta de campo

en: Minimal
es: Mínimo

en: No text
es: Ningún texto

en: Dark
es: Oscuro

en: View Mode
es: Modo de visualización

en: Custom Text
es: Texto personalizado
