Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Manage
eu: Kudeatu

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Field label
eu: Eremu etiketa
