Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: Manage
fa: مدیریت

en: ID
fa: شناسه

en: Block
fa: بلوک

en: Custom
fa: سفارشی

en: Field ID
fa: شناسه فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: Dark
fa: تاریک

en: Custom HTML
fa: کد HTML سفارشی
