Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Block
fi: Lohko

en: Custom
fi: Oma

en: Field ID
fi: Kentän ID

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Overlay
fi: Päällys

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Field label
fi: Kentän nimi

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: No text
fi: Ei tekstiä

en: Dark
fi: Tumma

en: Custom HTML
fi: Oma HTML

en: Custom Text
fi: Kustomoitu teksti
