Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Block
fil: Tipak

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Minimal
fil: Pinakakakaunti
