Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ
