Popup Entity With Integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Manage
he: ניהול

en: Block
he: בלוק

en: Custom
he: מותאם

en: Field type
he: סוג שדה

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Features
he: פיצ'רים

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Minimal
he: מינימלי

en: Webform ID
he: מזהה Webform
